Etkinlikler

07 Ocak 2024 – Aladağlar Doğa Yürüyüşü

aladağlar yürüyüşü

07 Ocak 2024 – Aladağlar Doğa Yürüyüşü

Parkur Hakkında;

Okçular Yaylası-İzcilik Kampı Yürüyüş Parkuru

Parkur Zorluk Derecesi: 3/6
Parkur Km: 14 km
Parkur Başlangıç İrtifa: 1605 m
En Yüksek İrtifa: 1614 m
En Alçak İrtifa: 1337 m
Parkur Bitiş İrtifası: 1352 m

LÜTFEN DİKKATLİ OKUYUNUZ!

Parkur Kısa Tanıtımı;

Reklam

Buluşma yerimiz Aktaş Mahallesi Bolu Belediyesi Turizm ve Tanıtım Ofisi – Yeşil Konak (Grand Köroğlu Otel Yanı) önünden 07 Ocak Pazar günü saat: 09.00’da hareket edilerek; Belediyemizin Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüzün düzenlemiş olduğu Etkinliğine katılım sağlayacağız.

Aladağlar Bölgesi Seben Kıbrıscık yolu Doruk Tepe Mevkiinde 1605 Rakımda araçtan inerek bulunduğumuz bölgede yürüyüş hazırlığı yapıldıktan sonra yürüyüşümüz başlayacaktır. Parkur başlangıcından Doğu istikameti boyunca ilerleyerek Okçular Yaylasına gelinerek kısa bir molanın ardından Batı istikametine devam edilerek Göksu Tabiat Parkı bölgesine ineceğiz Aladağ Göleti kenarı boyunca ilerleyerek  Aladağ İzcilik Kampında etkinliğimiz sona erecektir. 

Otobüsümüzle dönüşe geçilecektir.

Yürüyüş İçin Uyarılar;

Yürüyüşümüze katılım sağlayabilmeniz için Trekking (Yürüyüş) ayakkabısı, tozluk, sağlık problemleri yaşanmaması için katılımcıların mevsim şartlarına göre yedek eşya (yağmurluk, giysi, ayakkabı vb.) ve en az 1 Lt içme suyu getirilmesi ve yiyecek içeceklerini yanlarında getirmeleri zorunludur.

Katılımcılar sıcak-soğuk yiyecek ve içeceklerini (Termosla çay, kahve vb.) taşıyabilecekleri ağırlığa uygun şekilde getirebilirler. Etkinlik bölgelerinde yapılan kişisel harcamalar katılımcılar tarafından karşılanmaktadır.

Katılımcıların kayıt formu doldurulması mecburidir. Kayıt yaptırdığı halde çeşitli nedenlerden dolayı katılım sağlayamayacak olanlar en geç 1 gün önceden yetkili kişiye bilgi vermesi rica olunur. Kontenjan belirtilen sayı ile sınırlıdır. Kayıt formundaki mükerrer kayıtlar geçerli olmayacak ve mükerrer kayıtlar silinecektir. Kayıtlar tek kişi olarak geçerlidir. Tüm katılımcıların ayrı ayrı kayıt formunu doldurması gerekmektedir. Hava durumuna göre etkinliğimizde değişiklik yapma hakkımızı saklı tutarız.

Etkinlik Tarihi ; 07 Ocak 2023
Etkinlik Saati ; 09.00
Dönüş Saati ; 17.00
Etkinlik Hareket Yeri ; Aktaş Mahallesi Grand Köroğlu Otel yanı Bolu Belediyesi Turizm ve Tanıtım Birimi (Yeşil Konak) (Konum : https://goo.gl/maps/Txhq2ZU7CeRZC6Re8 )
Etkinlik Adresi ; Aladağlar Mevkii / BOLU

Kayıt Linki ; https://forms.gle/UvQGn376uBVFjRoa8

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici Algılandı

Desteğiniz bizim için önemli.