Etkinlikler

Abant Beli Bulanık Yaylası Doğa Yürüyüşü 16 ekim 2022

16 Ekim 2022 – Abant Beli Bulanık Yaylası Doğa Yürüyüşü

Parkur Hakkında;

bolu doğa yürüyüşü etkinlik görseli.
bolu trekking, doğa yürüyüşü, kamp

Abant Beli Bulanık Yaylası Yürüyüş Parkuru

Parkur Zorluk Derecesi: 3/6
Parkur Km: 12 km
Parkur Başlangıç İrtifa: 1435 m
En Yüksek İrtifa: 1610 m
En Alçak İrtifa: 1105 m
Parkur Bitiş İrtifası: 1105 m

LÜTFEN DİKKATLİ OKUYUNUZ!

Reklam

Parkur Kısa Tanıtımı;

Buluşma yerimiz Aktaş Mahallesi Bolu Belediyesi Turizm ve Tanıtım Ofisi – Yeşil Konak (Grand Köroğlu Otel Yanı) önünden 16 Ekim Pazar günü saat: 09.00’da hareket edilerek; Belediyemizin düzenlemiş olduğu Etkinliğine katılım sağlayacağız.

Abant Milli Parkında araçtan inilerek yürüyüş etkinliğimiz başlayacaktır. Etkinliğimizde güzergahımız üzerine yaylalar göl ve Alabalık üretme çiftliği görerek Ormanlık alan içerisinde sürütme yollarından ilerleyerek gerçekleşecektir. Abant Milli Parkı, Abant Göü görülerek sonrasında gölün kuzeydoğu istikametin den orman sürütme yolundan devam edilerek Bulanık Yaylasına varılacaktır molaya mütakip Abant Yolu üzerinde bulunun Alabalık Üretme Çiftliğine gelinerek Abant Çayır Bıçkı Orman Deposunda etkinliğimiz sona erecektir. Otobüsümüzle dönüşe geçilecektir.

Yürüyüş İçin Uyarılar;

Yürüyüşümüze katılım sağlayabilmeniz için Trekking (Yürüyüş) ayakkabısı, tozluk, sağlık problemleri yaşanmaması için katılımcıların mevsim şartlarına göre yedek eşya (yağmurluk, giysi, ayakkabı vb.) ve en az 1 Lt içme suyu getirilmesi ve yiyecek içeceklerini yanlarında getirmeleri zorunludur.

Katılımcılar sıcak-soğuk yiyecek ve içeceklerini ( Termosla çay, kahve vb.) taşıyabilecekleri ağırlığa uygun şekilde getirebilirler. Etkinlik bölgelerinde yapılan kişisel harcamalar katılımcılar tarafından karşılanmaktadır.

Katılımcıların kayıt formu doldurulması mecburidir. Kayıt yaptırdığı halde çeşitli nedenlerden dolayı katılım sağlayamayacak olanlar en geç 1 gün önceden yetkili kişiye bilgi vermesi rica olunur. Kontenjan belirtilen sayı ile sınırlıdır. Kayıt formundaki mükerrer kayıtlar geçerli olmayacak ve mükerrer kayıtlar silinecektir. Kayıtlar tek kişi olarak geçerlidir. Tüm katılımcıların ayrı ayrı kayıt formunu doldurması gerekmektedir. Hava durumuna göre etkinliğimizde değişiklik yapma hakkımızı saklı tutarız.

Etkinlik Tarihi ; 16 Ekim 2022
Etkinlik Saati ; 09.00
Dönüş Saati ; 17.00
Etkinlik Hareket Yeri ; Aktaş Mahallesi Grand Köroğlu Otel yanı Bolu Belediyesi Turizm ve Tanıtım Birimi (Yeşil Konak) (Konum : https://goo.gl/maps/Txhq2ZU7CeRZC6Re8 )
Etkinlik Adresi ; Bolu Dağı, Ömerler Köyü / BOLU

Kayıt Linki ; “Doğayı Seviyorum” Yürüyüş Kayıt Formu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici Algılandı

Desteğiniz bizim için önemli.