Etkinlikler

Gölcük Tabiat Parkı Çamyayla Köyü Yürüyüşü – 13 Mart 2022

13 Mart 2022 – Gölcük Tabiat Parkı Çamyayla Köyü Yürüyüşü

09Parkur Hakkında ;
Parkur Zorluk Derecesi: 3/6
Parkur Km: 11 km
Parkur Başlangıç İrtifa: 1314 m
En Yüksek İrtifa: 1314 m
En Alçak İrtifa: 962 m
Parkur Bitiş İrtifası: 962 m

LÜTFEN DİKKATLİ OKUYUNUZ !

Parkur Kısa Tanıtımı;

Covid 19 salgını nedeni ile Otobüsümüz de ve etkinlik sonuna kadar pandemi kurallarına uymak koşuluyla yürüyüş etkinliğimize katılabilirler.

Buluşma yerimiz Aktaş Mahallesi Bolu Belediyesi Turizm ve Tanıtım Ofisi – Yeşil Konak (Grand Köroğlu Otel Yanı) önünden 13 Mart Pazar günü saat: 09.00’da hareket edilerek; Belediyemizin düzenlemiş olduğu Etkinliğine katılım sağlayacağız.

Reklam

Kıbrıscık Seben yolu Kökez tabiatı koruma alanı mevkiinde araçtan inilerek yürüyüşümüz başlayacaktır. Başalngıç noktasından kuzey batı istikametinde devam edilerek sırasıyla Gölcük Tabiat Parkı, Örencik Yaylası, Çamyayla Göleti istikametinde devam edilerek Çamyayla Köyü çıkışında etkinliğimiz sona erecektir. Otobüsümüzle dönüşe geçilecektir.

Yürüyüş İçin Uyarılar;

Yürüyüşümüze katılım sağlayabilmeniz için Trekking (Yürüyüş) ayakkabısı, tozluk, sağlık problemleri yaşanmaması için katılımcıların mevsim şartlarına göre yedek eşya (yağmurluk, giysi, ayakkabı vb.) ve en az 1 Lt içme suyu getirilmesi ve yiyecek içeceklerini yanlarında getirmeleri zorunludur.

Katılımcılar sıcak-soğuk yiyecek ve içeceklerini ( Termosla çay, kahve vb.) taşıyabilecekleri ağırlığa uygun şekilde getirebilirler. Etkinlik bölgelerinde yapılan kişisel harcamalar katılımcılar tarafından karşılanmaktadır.

Katılımcıların kayıt formu doldurulması mecburidir. Kayıt yaptırdığı halde çeşitli nedenlerden dolayı katılım sağlayamayacak olanlar en geç 1 gün önceden yetkili kişiye bilgi vermesi rica olunur. Kontenjan belirtilen sayı ile sınırlıdır. Kayıt formundaki mükerrer kayıtlar geçerli olmayacak ve mükerrer kayıtlar silinecektir. Kayıtlar tek kişi olarak geçerlidir. Tüm katılımcıların ayrı ayrı kayıt formunu doldurması gerekmektedir. Hava durumuna göre etkinliğimizde değişiklik yapma hakkımızı saklı tutarız.

Hareket Hakkında ;
Etkinliğimizin başlangıç noktası olan Aktaş Mahallesi Grand Köroğlu Otel yanı Bolu Belediyesi Turizm ve Tanıtım Birimi (Yeşil Konak) önünden 13.03.2022 Pazar günü saat: 09:00 de Hareket edilecektir. Aksi bir hareket yeri olursa ayrıca duyurulmaktadır.

Etkinlik Tarihi  : 13.03.2022
Etkinlik Saati   : 09.00
Dönüş Saati     : 17.00
Adres                : Gölcük Tabiat Parkı / BOLU

Kayıt Linki ; “Doğayı Seviyorum” Yürüyüş Kayıt Formu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici Algılandı

Desteğiniz bizim için önemli.