KampNedir?

Survival Kamp

Eğer acil durum anında hayatta kalmayı başarmak istiyorsanız bilmeniz gereken temel beceriler vardır. Survival Camping (Hayatta kalma) de bu becerileri deneyimleyebilirsiniz. Bu becerileri deneyimlerken temel bilgilerle yaşamanın ve mevcut kaynakları akıllıca kullanmanın yollarını öğreneceksiniz.Bir hayatta kalma kampında, kamp teçhizatı kullanmayı ve gerekli araçlarla seyahat etmeyi öğrenebilirsiniz.

Zorlu durumlarda kendi başınıza yönetme yeteneğini geliştirmenin yanı sıra, doğadaki bu macera, doğayı yakın mahallelerde yaşamanın en iyi yollarından biridir.

Geçici barınaklarda yaşamak ya da yemek için malzeme bulup, pişirmek..Macerayı sevenler ve iyi bir kamp yeri belirleme, diğer yaşam formlarını yakından gözlemlemei ve yaşamayı öğrenme, günlük eziyetten ferahlatıcı bir mola olarak ikiye katlanırken yön bulma gibi becerileri öğrenenler için mükemmel bir fırsat.

İlişki kurma, daha iyi ekipler oluşturma, takım çalışması, ekip bağı oluşturma, güven oluşturma, liderlik, karar verme, yardım etme, birbirini motive etme, işbirliği, işbirliği, koordinasyon, birbirleriyle ilgilenme, büyük resim, problem çözme, çatışma yönetimi gibi

 

Reklam

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici Algılandı

Desteğiniz bizim için önemli.